Bučino ulje 100% čisto
0,25 l · 0,5 l · 0,75 l · 1 l
Sidrena (10. 9. 2026.): 6,00 €
Cijena za jedinicu mjere: 24,00 €/l
Hladno prešano | nerafinirano
Sidrena cijena na dan 10. 9. 2026.: 12,00 €
Cijena za jedinicu mjere: 48,00 €/l
Sidrena cijena na dan 10. 9. 2026.: 24,00 €
Cijena za jedinicu mjere: 48,00 €/l
Besplatna dostava iznad 50 € · dostava u Sisačko-moslavačku i Zagrebačku županiju
Bez aditiva i konzervansa
Obiteljski OPG s Banovine
Od sjemenke do boce
Zlatna medalja 2025.
Hladno prešano bučino ulje dobiva se prešanjem sirovih sjemenki buče na niskoj temperaturi, bez prženja. Blažeg je okusa i čuva prirodne vitamine i antioksidanse.
| Naziv | Bučino ulje hladno prešano |
|---|---|
| Sastojci | 100% hladno prešano ulje sjemenki buče (Cucurbita pepo). |
| Alergeni | Ne sadrži alergene. Proizvedeno u pogonu u kojem se prerađuju i druge sjemenke. |
| Neto količina | 0,25 l, 0,5 l |
| Čuvanje | Čuvati na tamnom i suhom mjestu, na sobnoj temperaturi. Nakon otvaranja potrošiti u roku od 3 mjeseca. |
| Rok trajanja | Najbolje upotrijebiti do: označeno na boci. |
| Proizvođač | OPG Ovanin, Otona Kučere 74, 44250 Petrinja |
Dostavljamo na adrese u Sisačko-moslavačkoj i Zagrebačkoj županiji. Besplatna dostava iznad 50 €. Rok isporuke: 2 – 4 radna dana.
Zlatna kap prirode! ♡
0,25 l · 0,5 l · 0,75 l · 1 l
Sidrena (10. 9. 2026.): 6,00 €
Cijena za jedinicu mjere: 24,00 €/l
200 g
Sidrena (10. 9. 2026.): 3,00 €
Cijena za jedinicu mjere: 15,00 €/kg
Kolačići
Koristimo nužne kolačiće za rad košarice i sigurnost stranice. Analitičke kolačiće koristimo samo uz vašu privolu. Više u Politici kolačića.